#1 Send Summit 2023

10+
Řečníků
250+
Hostů
7+
Hodin přednášek
a workshopů

O nás

Konferenci pro vás organizuje tým Targito. Provozujeme platformu pro personalizovanou komunikaci pro klienty, jako jsou Mountfield, Pilulka, Kooperativa, Tescoma, ZOOT, Knihy Dobrovský a pro spoustu dalších, kteří chtějí efektivně a cíleně komunikovat na své zákazníky. Chyběl nám obsah na toto téma, a tak jsme se s podporou partnerů Sherpass TECH, Kindred, Mailocator a dalších uspořádali Send Summit.

Nejsme nováčci, první Send Summit má svého předchůdce. V minulosti jsme připravili už 4 E-mailing konference, poslední proběhla v roce 2016. Navázali jsme na tuto tradici, založili novou generaci konferencí a vy máte jedinečnou příležitost být s námi u toho. 

Nejčastěji kladené otázky

Chevron - Evently Webflow Template
Je konference pro začátečníky nebo pokročilé?

Konferenci koncipujeme jako od odborníků pro odborníky. Své místo si tu najdou (e-mail) marketingoví specialisté, ředitelé a majitelé e-shopů a všichni, kteří chtějí inspiraci v datově orientovaném retenčním marketingu.

Chevron - Evently Webflow Template
Kde se konference koná? 

Konferenci pro vás pořádáme v Praze na Pankráci, v Konferenčním centru City.

Chevron - Evently Webflow Template
Co všechno je součástí vstupenky?

Vstupenka zahrnuje vstup na konferenci, přístup na workshopy, přístup k záznamům po skončení akce a také občerstvení v místě konání.

Chevron - Evently Webflow Template
Bude záznam konference?

Ano, pro účastníky bude po konferenci připravený také záznam všech přednášek.

Chevron - Evently Webflow Template
Budete konferenci vysílat?

Živý stream konference neplánujeme.