#1 Send Summit 2023

10+
Řečníků
250+
Hostů
7+
Hodin přednášek
a workshopů

O nás

Konferenci pro vás organizuje tým Targito. Provozujeme platformu pro personalizovanou komunikaci pro klienty, jako jsou Mountfield, Pilulka, Kooperativa, Tescoma, ZOOT, Knihy Dobrovský a pro spoustu dalších, kteří chtějí efektivně a cíleně komunikovat na své zákazníky.

Chyběl nám obsah na toto téma, a tak jsme se s podporou partnerů Sherpass TECH, Kindred, Mailocator a dalších v roce 2023 uspořádali první Send Summit.

Pro druhý roční jsme zvolili jiný koncept. Všeobecných konferencí je hromada. Ale nikdo necílí na konkrétní segmenty, ve kterých firma prodává. Rozhodli jsme se tento přístup vyzkoušet, protože nám to umožní dát dohromady případové studie, které budou pro publikum mnohem více relevantní.

Nejčastěji kladené otázky

Chevron - Evently Webflow Template
Je konference pro začátečníky nebo pokročilé?

Konferenci koncipujeme jako od odborníků pro odborníky. Své místo si tu najdou marketingoví specialisté, ředitelé a majitelé e-shopů a všichni, kteří chtějí inspiraci v datově orientovaném marketingu.

Chevron - Evently Webflow Template
Kde se konference koná? 

Konferenci pro vás pořádáme ve Františkánském klášteře v centru Prahy.

Chevron - Evently Webflow Template
Co všechno je součástí vstupenky?

Vstupenka zahrnuje vstup na konferenci, diskusi s networkingem a závěrečnou after party. Samozřejmostí je občerstvení v místě konání.

Chevron - Evently Webflow Template
Bude záznam konference?

Ano, pro účastníky bude po konferenci připravený také záznam všech přednášek.

Chevron - Evently Webflow Template
Budete konferenci vysílat?

Živý stream konference neplánujeme.